Telewizor do 5000 zł

0
880
50-calowy telewizor do 2000 zł
fot. pixabay.com

Poszukujesz telewizora, który spełni Twoje wszystkie oczekiwania i jego zakup nie przekroczy kwoty 5000 zł? Posiadając budżet na tym poziomie możesz zakupić naprawdę wysokiej klasy urządzenie. Ta półka cenowa skrywa w sobie tylko duże ekrany z rozdzielczością HD oraz bardzo szeroką funkcjonalnością. Jaki telewizor do 5000 zł wybrać?

Kwota 5000 zł to już średnia półka cenowa prezentowanych telewizorów. Wraz ze wzrostem ceny wzrasta funkcjonalność sprzętu i oferowanych przez niego opcji. Jeżeli jednak, nie możesz przeznaczyć, aż tak wysokiej kwoty na zakup telewizora zajrzyj do naszych wcześniejszych rankingów, w których prezentujemy tańsze, ale równie satysfakcjonujące modele. 

Telewizory do 4500 zł

Telewizor Samsung UE65MU6102

telewizor do 4000 zł
fot. unsplash.com

Telewizor z dolnej granicy budżetu posiada 65 cali oraz rozdzielczość 4K. Oprócz tego, wyposażono go w najnowocześniejszą technologię Picture Quality Index, która oprócz poprawy odświeżania obrazu znacznie polepsza jego jakość. Wspiera ją standardowa technologia HDR. Zupełnymi nowinkami, które zastosował producent są technologie PurColor, a także Auto Depth Enhancer. Model posiada znacznie bardziej rozbudowany niż w innych telewizorach system SMART TV oraz posiada platformę Tizen. Dodatkową zaletą jest nowoczesny i smukły wygląd sprzętu. 

Telewizor Panasonic TX-58EX703E

Niebywałą zaletą tego modelu jest jakość i oferowane przez producenta funkcje w stosunku do jego ceny. Urządzenie wyposażono w 58-calowy ekran, rozdzielczość 4K, które połączone razem dają naprawdę mocne wrażenia podczas seansów filmowych. Producent oferuje widzowi samodzielne dobranie trybu prezentowania obrazu. Jest możliwość wyboru między dynamicznym, normalnym, filmem, filmem rzeczywistym oraz własnym trybem. Ponadto, sprzęt wyposażono w bezprzewodową łączność WiFi. Telewizor posiada 3 porty USB oraz HDMI, a także wbudowany tuner DVB-T. Sprawdzi się wśród bardziej wymagających użytkowników, którzy cenią tańsze i praktyczne rozwiązania.

Telewizory do 5000 zł

Telewizor Blaupunkt HSA701BK 

Telewizor posiada 55-calowy ekran oraz rozdzielczość 4K. Może pochwalić się funkcją HDR Premium. Ponadto, telewizor ma wbudowane wszystkie typy tunerów oraz posiada komplet gniazd, które przydadzą się na pewno graczom. Głośniki wyposażono w technologię DTS HD Premium, która zapewnia niezwykłą moc i maksymalną jakość dźwięku. Model posiada dodatkowo bezprzewodową łączność z domową siecią WiFi. System Android TV pomoże każdemu widzowi w znalezieniu najlepszych programów dostosowanych do indywidualnych gustów. Istotną funkcją jest także system Ambilight, który zapewnia wizualne efekty na ścianie znajdującej się tuż za telewizorem. 

telewizor do 3000 zł
fot. unsplash.com

Telewizor Philips 65PUS6262/12

Niezwykle atrakcyjne urządzenie dla fanów dużych ekranów. Telewizor posiada ekran wielkości 65 cali. Połączenie rozdzielczości 4K z systemem HDR Plus umożliwia widzowi cieszenie się niezwykle żywymi kolorami, które dodatkowo zapewniają świetny kontrast wyświetlanego obrazu oraz jego szczegółowość. Urządzenie posiada trójstronny system Ambilight, który podobnie jak poprzednik, zapewnia maksymalne wrażenia wizualne. Telewizor wyposażono w tunery do telewizji naziemnej, satelitarnej oraz kablowej. Ponadto, producent postawił na podstawą funkcjonalność sytemu SMART TV oraz bezprzewodową łączność z domową siecią WiFi. 

Telewizor Samsung UE55MU7002

Telewizor z 55-calowym ekranem, który świetnie sprawdzi się jako ozdoba do nowoczesnego wnętrza. W tym modelu postawiono na design 360. Kładzie on ogromny nacisk na minimalizm we wzornictwie, ale jednocześnie zapewnia maksymalne wrażenie płynące z wysokiej jakości obrazu. Rozdzielczość 4K wspierana jest przez technologie HDR 1000 oraz Picture Quality Index. Podobnie do tańszego modelu z rodziny Samsunga prezentowanego na górze tego zestawienia, to urządzenie również posiada system Tizen i rozbudowane funkcje SMART TV. Niezwykle wysoką jakość dźwięku prezentują 40-watowe głośniki Dolby Digital Plus.

Mamy nadzieję, że zaprezentowane modele telewizorów przypadną Wam do gustu i znajdziecie najbardziej funkcjonalną opcję dla siebie. Sprzęty są naprawdę wysokiej klasy i sprawdzą się podczas wielogodzinnych seansów. 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here