Telewizor do 6000 zł

0
794
najlepsze telewizory do 4000 zł
fot. unsplash.com

Posiadając budżet do 6000 zł można spokojnie zdecydować się na telewizor z wyższej półki. Taka kwota pozwala na wybranie naprawdę dobrze wyposażonego sprzętu, który zaoferuje widzowi maksymalne wrażenia podczas seansów filmowych. Na jakie kwestie powinien zwrócić uwagę wymagający użytkownik, który poszukuje najnowszych technologii?

Poniższy ranking zawiera najlepsze modele do kwoty 6000 zł. Jeżeli poszukujesz czegoś z niższej półki cenowej koniecznie zajrzyj do naszych innych artykułów:

Przedstawione tam telewizory skradną serce nawet najbardziej wymagającym widzom i graczom, ponieważ wyposażono je w najnowsze technologie. 

telewizor do. 2000 zł
fot. pixabay. com

Telewizory do 6000 zł są już zdecydowanie ustawione na górnej półce cenowej. Producenci oferują użytkownikom duże ekrany, które w większości mieszczą się w przedziale 65-75 cali. Każdy z nich obsługuje rozdzielczość 4K lub UltraHD, które dodatkowo wspiera HDR. Niezwykle mocne głośniki odpowiadają za moc dźwięku podczas seansów. Najczęściej wspierane są przez technologię Dolby Atmos, która gwarantuje jeszcze większą satysfakcję podczas filmowych wieczorów. Ponadto modele obsługują bezprzewodową łączność z domową siecią Wifi, która gwarantuje widzom dostęp do jeszcze większej ilości tytułów.  Fani ciekawych rozwiązań docenią zwłaszcza model Philipsa, który wyposażono w technologię Ambilight, która zapewnia widowiskową poświatę wyświetlaną tuż za urządzeniem. 

Telewizor Sony KD-65H8096B

Model wyposażony w ekran wielkości 65 cali świetnie sprawdzi się zwłaszcza dla miłośników domowych seansów filmowych. Niezwykle wysoką jakość obrazu zapewnia dodatkowo wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 4K połączona z HDR. Obie technologie wspomagają dodatkowo Dolby Vision oraz X-Reality PRO. Telewizor wyposażono w mocne, 20-watowe głośniki wspierane technologią Dolby Atmos. Zapewniają one niezwykłe wrażenia dźwiękowe, oferując dźwięk przestrzenny. Wrażenia są potęgowane zwłaszcza w trybie Kino.

Telewizor LG OLED55B7V

Nieco mniejszy, ponieważ 55-calowy ekran, gwarantuje równie ciekawie funkcje. Model wyposażono w technologię wspierającą jeszcze głębszą czerń, niezwykle wysoki kontrast i żywe, wiernie odwzorowanie kolory. Producent wyposażył sprzęt w rozdzielczość Ultra HD, która wyświetla obrazy niesamowicie płynnie. System dźwiękowy wspierany jest przez technologię Dolby Atmos. Ponadto, model posiada SMART TV oraz bezprzewodową łączność z siecią WiFi. 

Telewizor Philips 75PUS7805/12

Model telewizora posiadający bardzo pozytywne opinie użytkowników. Producent wyposażył go w  łączność WiFi oraz wspieranie systemu Android. Dodatkową funkcją jest Ambilight. Sprawia to, że obraz nie jest ograniczony przez ramy sprzętu i przenosi się na przestrzeń wokół i za telewizorem. Telewizor posiada aż 75 cali i rozdzielczość 4K z szerokokątnym widzeniem. Za wrażenia dźwiękowe odpowiadają 20-watowe głośniki wspierane technologią Dolby Atmos. Producent zadbał także o cały komplet tunerów oraz złączy. 

50-calowy telewizor do 2000 zł
fot. pixabay.com

Telewizor Samsung QE75Q67TA

Przedstawiony model przypadnie do gustu zwłaszcza graczom, którzy lubią spędzać przed ekranem długie godziny. Producent zadbał o minimalną ilość lagów oraz niezwykle szybki czas reakcji, który wpływa na ogromny komfort podczas prowadzonej rozgrywki. Sprzęt posiada 3 gniazda HDMI, które pozwalają na podłączenie konsoli Playstation 5 oraz Xbox Series X. Na jakość rozgrywki wpływa również korzystnie rozdzielczość 4K wraz z HDR. Telewizor wyposażono w nowoczesną technologię Quantum Dot, która z łatwością odwzoruje kolory i pogłębia czernie. Ma to miejsce niezależnie od jasności danego koloru. Zapewnia to użytkownikom perfekcję w wyświetlanym obrazie niezależnie od kąta, pod jakim oglądany jest obraz, oraz warunków świetlnych panujących w pomieszczeniu. 

Każdy z przedstawionych modeli przypadnie do gustu fanom sensów filmowych na swojej kanapie oraz zapalonym graczom ceniącym płynną rozgrywkę. Każdy z nich z łatwością dobierze model pod swoje indywidualne preferencje. 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here