Myszka do CS:GO – polecane modele do 300 zł

0
1147
najlepsze komputery gamingowe do 2000 zł
fot. unsplash.com

Dobra myszka gamingowa powinna posiadać kilka stałych cech niezależnie od swojej ceny. Zapaleni fani gry Counter-Strike: Global Offensive mogą potwierdzić, że nawet najwyżej klasy myszka z wysokiej półki cenowej nie sprawi, że będziesz najlepszy w strzelaniu. Jednak na pewno przełoży się to na pokazanie, jakie umiejętności już posiadasz. Jaką myszkę do gry w CS:GO wybrać?

Podczas wyboru warto określić, czy zależy Ci na myszce z sensorem laserowym czy też sensorem optycznym. Niezależnie od tego, którą opcje wybierzesz możesz cieszyć się naprawdę wysokiej jakości rozgrywką. Wszystko przez to, że technologia wybiegła dość mocno do przodu. Jeszcze kiedyś to właśnie sensor laserowy był niezbędny do osiągania najlepszych wyników w grach. Teraz jednak nie ma to większego znacznie. Znacznie ważniejsza jest rodzielczość/czułość wyszli. Powinna być ona w miarę możliwości jak najwyższa. W przypadku strzelanek najlepiej sprawdzi się czułość powyżej 4000 DPI. Najlepszym wyborem dla gracza jest wybór myszki, która umożliwia regulacje rozdzielczości za pomocą przycisku na myszce. Dzięki temu można robić to podczas rozgrywki nie przerywając jej. 

myszka gamingowa jaką wybrać
fot. unsplash.com

Warto także zwrócić dużą uwagę na kształt myszki. Powinien być on jak najbardziej ergonomiczny. Myszka musi leżeć dobrze w dłoni gracza oraz zapewniać przyczepność dłoni poprzez umieszczenie na niej gumowych elementów. Ostatnim elementem, który powinna zapewnić dobra myszka gamingowa jest czas przesyłu informacji do komputera. Pod tym względem najlepiej sprawdzi się oczywiście myszka przewodowa. Długość kabla powinna wynosić minimum dwa metry. Decydując się na myszkę bezprzewodową musisz liczyć się z tym, że czas rekacji może być niestety nieznacznie wydłużony,  co podczas gry jest niedopuszczalne.

Myszka HyperX Pulsefire FPS Pro

Myszka została stworzona z myślą o gracach, którzy lubią oddać się rozgrywce w takie tytuły jak CS:GO, Battlefield, Call of Duty. Ten model myszki do strzelanek można kupić już za niecałe 200 zł. Myszka gwarantuje maksymalnie wysoką precyzję oraz dynamikę podczas gry. Wyposażono ją w jeden z najlepszych dostępnych na rynku sensorów oraz czułość, która dochodzi do 16000 DPI. Boki myszki zostały wykonane z antypoślizgowego materiału, który wpływa na jak najlepszą przyczepność dłoni oraz elastyczny przewód. Połączenie tych dwóch cech wpływa na znacznie pewniejsze ruchy ręki, co na pewno przełoży się na precyzję w strzelaniu do przeciwnika. Kształt myszki jest niezwykle ergonomiczny oraz ułatwiający korzystanie z przełączników. Myszka posiada aż 6 przycisków. Sprzęt wykonano dość minimalistyczne. Producent zaoferował użytkownikowi podświetlane logo. 

Myszka Dream Machines DM1 FPS

Kolejna myszka z niższej półki cenowej. Jej cena kształtuje się na poziomie 200-250 zł. Została stworzona głównie z myślą o graczach strzelanek. Cała konstrukcja myszy jest niezwykle lekka. Urządzenie wyposażone w sześć przycisków, a jeden z nich pozwala na regulację czułości od 400 do nawet 16000 DPI. Przyciski są naprawdę solidne, a producent wychodząc na przeciw oczekiwaniom graczy wyposażył je w żywotność do 20 milionów kliknięć. Myszka posiada podświetlenie RGB. Jest to zdecydowanie mysz godna polecenia dla fanów gry Counter Strike, którzy poszukują dobrego sprzętu z niżej półki cenowej.

Myszka SteelSeries Sensei 310 Ambidextrous

Najdroższa myszka w zestawieniu, której koszt nie przekracza 300 zł. Została zaprojektowana przy współpracy z najlepszymi e-sportowcami. Dzięki dostosowaniu jej do wymagań profesjonalistów, nawet amatorzy z powiedzeniem mogą trzymać w dłoni bardzo profesjonalny sprzęty. Myszka posiada sensor optyczny TrueMove 3 oraz rozdzielczość do 12000 DPI. Pozwala na śledzenie rozgrywki jeden do jednego. Do produkcji urządzenia użyto tylko materiałów najwyższej jakości. Świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku osób prawo- jak i leworęcznych. Design myszki również jest zachowany na najwyższym poziomie. Oferuje ona delikatne podświetlenie RGB, które zmienia się w trakcie rozgrywki. Może informować również o niskim poziomie amunicji u bohatera. 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here