Kubki do kawy na wynos

0
378
Kubki do kawy na wynos

Papierowe kubki na napoje znane były już na początku XX w., ale późniejsza fascynacja plastikiem spowodowała, że zostały wyparte przez kubki plastikowe. Niestety po kilkudziesięciu latach okazało się, że ma to fatalny wpływ na środowisko i przyczynia się do jego degradacji. Opakowania papierowe wróciły ponownie zostały docenione.

Zastosowanie kubków jednorazowych

Kubki jednorazowe obecnie powszechnie stosowane są w gastronomii, podczas eventów, konferencji i różnego rodzaju imprez plenerowych. Dzięki nim można obsłużyć znacznie większą ilość osób bez konieczności uciążliwego zmywania zużytych naczyń.

Obecnie dominują papierowe kubki, które nadają się do serwowania zarówno napojów zimnych, jak i gorących. Dlaczego kubki z papieru? Papier jest materiałem ekologicznym, biodegradowalnym, który nie ma negatywnego wpływu na środowisko. Papierowe kubki nie wchodzą w reakcje z napojami, co powoduje, że zachowują one swój oryginalny smak i aromat oraz są całkowicie bezpieczne dla konsumentów.

Kubki do kawy na wynos pozwalają cieszyć się ulubionym napojem o różnych porach dnia i w różnych miejscach. Kawę można kupić po drodze do pracy, na uczelnię lub na stacji benzynowej podczas długiej podróży. To bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na delektowanie się kawą w kafejce.

Kubki papierowe mają zastosowanie także w domu podczas przyjęć dla dzieci (nie rozbiją się) lub spotkań z przyjaciółmi przy grillu.

Jak wykorzystać jednorazowe kubki na kawę w celach marketingowych?

Papierowe kubki na kawę to jeden z najtańszych sposobów na reklamę własnej firmy. Większość klientów jest wzrokowcami, dlatego na dłużej zapamiętają kubek jednorazowy do kawy, który wyróżnia się ciekawą grafiką i kolorystyką. Na kubku można umieścić także logo firmy i chwytliwe hasło reklamowe.

Zamówienie takich personalizowanych kubków nie jest trudne, taką usługę oferują hurtownie oraz drukarnie. Wystarczy opracować odpowiedni projekt lub zlecić jego opracowanie grafikowi. To czynność jednorazowa i jednorazowy koszt. Nawiązanie stałej współpracy z hurtownią dodatkowo gwarantuje korzystne rabaty. W efekcie cena jednostkowa takiego kubka może być niższa niż cena zwykłego kubka kupowanego w przypadkowych hurtowniach.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here