Elektroniczny prezent dla dziecka do 500 zł

0
716
elektroniczny prezent dla dziecka do 500 zł
fot. pixabay.com

Niezależnie od tego, czy poszukujesz prezentu na urodziny czy też inną okazję (np. święta Bożego Narodzenia lub Komunia Święta) warto dokładnie przemyśleć zakup odpowiedniego podarunku. Głównym ograniczeniem jest przeważnie budżet, który może skutecznie zawęzić poszukiwania. Jednak nie ma nic niemożliwego i postanowiliśmy zebrać kilka ciekawych pomysłów na prezent dla dziecka do 500 zł.

Dron dla prawdziwego fana latania

dron jako prezent dla dziecka
fot. pixabay.com

W ciagu ostatnich lat zdecydowanie wzrosła popularność dronów. Producenci rozpoczęli prawdziwy wyścig w spełnianiu oczekiwań klientów. Najtańszy dron z bardzo podstawowymi funkcjami można kupić już za 300 zł. Sprzęt z wyższej półki sięga nawet kwot 5-cio cyfrowych. Jednak skupmy się na sprzęcie w granicach wyznaczonego budżetu. Drony do 500 zł idealnie spełnią oczekiwania dzieciaków. Niezależnie od tego, czy obdarowana zostanie dziewczynka czy chłopak. Będzie to idealne narzędzie do zabawy w ogrodzie lub plenerze np. nad jeziorem. Drony do 500 zł potrafią samodzielnie startować, lądować oraz cechują się stabilnością podczas latania. Dodatkowo użytkownik nie musi się martwić, że jego sprzęt nie posłucha wydanego polecenia. Jest to naprawdę fajny prezent dla dziecka, które jest na początku swojej przygody z lataniem.

Czytnik ebooków dla moli książkowych

Założony budżet pozwala na zakup naprawdę nowoczesnego czytnika ebooków. Czytniki za 400-500 zł są bardzo lekkie oraz niezwykle poręczne, więc dziecko będzie mogło z łatwością zabrać go w każdą podróż. Ponadto, czytnik książek umożliwia czytanie nawet przez kilka tygodni bez konieczności podłączania sprzętu do ładowarki. Urządzenie w tym budżecie posłuży na pewno przez wiele długich lat. Zakup czytnika ebooków jest także ciekawym sposobem na zachęcenie dziecka do czytania. Oprócz łatwego czytania lektur szkolnych i zebrania ich w jednym miejscu, dziecko może przeglądać i czytać ulubione komiksy. 

Aparat Instax

aparat natychmiastowy instax jako prezent dla dziecka
fot. pixabay.com

Aparaty Instax cieszą się powodzeniem bez względu na płeć dziecka. Instax jest to jeden z rodzajów aparatów natychmiastowych. Starszą wersję można kupić już za niecałe 250 zł. Urządzenie jest bardzo lekkie i poręczne, więc nie będzie sprawiało problemów z przenoszeniem. A jego najważniejszą cechą i ogromną zaletą jest uzyskiwanie natychmiast zdjęcia, które wychodzi z góry aparatu! Aparaty natychmiastowe są bardzo popularne bez względu na wiek użytkowników. Jest to także świetna alternatywa dla sobą, które robią milion takich samych ujęć. Aparat Instax pozawala na wyrobienie nawyku robienia idealnego zdjęcia już za pierwszym razem. Decydując się na taki aparat, mamy możliwość wyboru między podstawową wersją bez wyświetlacza lub nieco rozbudowaną z wyświetlaczem LCD. Pozwala on na edycję zdjęcia poprzez nałożenie filtrów, zanim zostanie wydrukowana odbitka.

Smartwatch jako prezent idealny

Na pewno wielu z Was pamięta, że kiedyś standardem było obdarowanie dzieci zegarkami. Wraz z postępem technologicznym świetnym rozwiązaniem będzie zamiana klasycznego zegarka na smartwatcha. Jest to na pewno świetny prezent dla dzieci, które są bardzo aktywne, ale może sprawdzić się również w przypadku dzieciaków, które wymagają dodatkowego bodźca, który zmobilizuje je do ruchu. Smartwatche oferują wyświetlanie daty, godziny oraz danych dotyczących ilości kroków, przebytego dystansu czy ilości snu. 

Smartfon dla dziecka

Każde dziecko ucieszy się ze swojego pierwszego smartfona. Nie trzeba od razu kupować sprzętu z wyżej półki. Na początek wystarczy bardzo podstawowy sprzęt mieszczący się w granicach przygotowanego budżetu. Przede wszystkim powinien mieć on wydajną baterię, która zapewni stały kontakt z dzieckiem. Nie warto odrzucać tańszych smartfonów już na starcie, ponieważ bardzo często okazuje się, że są one znacznie bardziej funkcjonalne niż te z wyższej półki. Podczas wyboru odpowiedniego urządzenia należy także zwrócić uwagę na wykonanie całego smartfona. Powinien on mieć w miarę możliwości wytrzymały ekran, który można dodatkowo wzmocnić szkłem hartowanym, oraz obudowę, która wytrzyma każdy upadek. 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here