Elektroniczny prezent dla dziecka do 1500 zł

0
897
sprzęt gamingowy dla graczy
fot. pixabay.com

Gdy zbliżają się urodziny lub inna okazja, rodzice i bliscy zastanawiają się, co kupić dziecku na prezent. Posiadając budżet w wysokości 1500 zł masz już całkiem duże pole do popisu i możesz wybrać naprawdę ciekawy prezent. Jaki prezent dla dziecka do 1500 zł?

Mając kwotę 500 zł lub 1000 zł wybór w prezentach jest naprawdę ograniczony. Jednak wraz ze wzrostem sumy można pozwolić sobie na coś więcej. Nie musisz skupiać się tylko na smartfonach, ale możesz spokojnie zastanowić się nad zakupem konsoli do gier. Ponadto, możesz zdecydować się także na znacznie bardziej zaawansowaną hulajnogę elektryczną lub deskorolkę. 

Konsola do gier PlayStation 4 Slim

Myślę, że nie trzeba nikomu przedstawiać konsoli z rodziny Sony. Posiadanie własnej konsoli do gier to marzenie każdego dziecka. Dzięki konsoli, dziecko może przenieść się w wirtualny świat i świetnie się bawić. Producent oferuje 3 typy konsoli – w wersji klasycznej, Pro oraz Slim. Ta ostatnia jest znacznie bardziej cienka i bardziej wąska niż dwa pierwsze modele. Kupując konsolę masz możliwość wybrania pamięci (500 GB lub 1000 GB). Wraz z konsolą dostajesz nowoczesnego bezprzewodowego pada DualShock 4. Zapewnia on jeszcze większą kontrolę podczas rozgrywki oraz znacznie lepsze doznania w prowadzonej grze. 

Konsola do gier Microsoft Xbox One S

konsola na prezent dla dziecka jaką wybrać
fot. pixabay.com

Dla przeciwników konsoli od firmy Sony, proponujemy konkurencyjny sprzęt. Xbox One S pozwala na osiąganie n iezmaowixych wrażeń wizualnych, dzięki połączeniu obrazu w rozdzielczości 4K Ultra HD z technologią HDR. Zastosowanie takich rozwiązań znacząco wpływa na realizm prowadzonej rozgrywki. W zestawie z konsolą znajduje się kontroler Kinect. Pozwala on na zabawę przy grach tanecznych oraz sportowych wymagających ruchów całego ciała. 

Przenośna konsola do gier Nintendo Switch

prezent do 1500 zł dla dziecka konsole przenośne i PS4
fot. pixabay.com

Przenośna konsola do gier zachwyci graczy bez względu na wieku. Będą grali na niej młodsi i starsi! Urządzenie pozwala na dostosowanie sterowania do prowadzonej rozgrywki. Użytkownik może ustawić dwa osobne Joy-Cony lub połączyć je w jeden kontroler. Konsola umożliwia także podłączenie jej do telewizora. Dzięki temu, kupując Nintendo Switch użytkownik może poczuć się jakby posiadał tak naprawdę dwie oddzielne konsole! Jedną z opcji jest podłączenie jej właśnie do telewizora i granie wygodnie z poziomu kanapy, a drugą granie w podroży np. w aucie lub pociągu. Ciekawym rozwiązaniem, które zastosowali producenci są wibracje, które przenoszą się ze świata gry do świata realnego. 

Hulajnoga elektryczna

Przy budżecie 1500 zł można kupić naprawdę zaawansowaną technologicznie hulajnogę. Dzięki niej, Twoja pociecha z łatwością będzie pokonywała nawet dłuższe trasy. Hulajnoga z wyższej półki cenowej może zaoferować silnik o mocy nawet 700 W. Te z niższych półek przeważnie oferują o połowę mniejszą moc lub nawet niższą. Podest sprzętu jest zwykle pokryty materiałem antypoślizgowym, aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo podczas jazdy. Hulajnogi do 1500 zł oferują przejazdy na dystansie 30 km. Większość z takich urządzeń ma dobrze zamortyzowane i pompowane koła. Jeżeli dość często wyjeżdżacie i chcecie zabierać sprzęt ze sobą, koniecznie sprawdź czy jest możliwość złożenia go. 

Deskorolka elektryczna Kawasaki Balance Scooter

Znacznie bardziej zaawansowana deskorolka z wyższej półki cenowej. Prezent w takiej postaci na pewno ucieszy dziecko. Deskorolkę napędzają dwa silniki o mocy 350 W każdy. Świetnie poradzi sobie z pokonywaniem niewielkich wzniesień terenu. Deskorolka zapewnia jazdę z prędkością 20 km/h. Warto dodać, że do maksymalnej prędkości rozpędza się w stosunkowo krótkim czasie. Urządzenie wyposażone w bardzo wydajne akumulatory, które pozwolą na jazdę na dystansie 20 km. Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo jazdy i stabilność deskorolki. Producent zadbał o szereg czujników oraz oprogramowanie, które wzajemnie wspierają stabilność podczas jazdy. Deskorolka posiada koła o średnicy 10 cali. Pozwalają one na bezproblemowe wjeżdżanie na niewielkie przeszkody, np. uliczne krawężniki. 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here