Słuchawki gamingowe – jakie słuchawki dla gracza są najlepsze?

0
672
słuchawki gamingowe polecane modele
fot. pixabay.com

Słuchawki dla gracza powinny zapewnić mu maksymalny komfort podczas rozgrywki. Powinny pozwolić na zanurzenie się w muzyce płynącej podczas gry, wszelkich efektach specjalnych i w miarę możliwości powinny jak najlepiej wygłuszać dźwięki płynące z otoczenia. Tylko dzięki połączeniu tych wszystkich cech, zdobędziesz przewagę nad przeciwnikiem i będziesz mógł swobodnie komunikować się z innymi graczami. Jakie słuchawki gamingowe wybrać

Prawdziwym kamer spędza codzienne na rozgrywce od kilku do kilkunastu godzin. Dlatego też, słuchawki powinny zapewnić użytkownikowi wygodę. Jeżeli decydujesz się na model nauszny, koniecznie zwróć uwagę na kilka istotnych elementów. Po pierwsze, pałąk powinien być elastyczny i idealnie dopasowany do głowy. W miarę możliwości powinien posiadać wielopoziomową regulację. Ponadto, powinien pokrywać go miękki materiał, który zapobiegnie wbijaniu się twardych elementów w skórę głowy, a co za tym idzie – zminimalizuje ryzyko występowania bólów głowy. Jeżeli decydujesz się na słuchawki douszne, koniecznie sprawdź czy producent zaoferował kilka rozmiarów silikonowych wkładek. 

słuchawki dla gracza przewodowe czy bezprzewodowe
fot. pixabay.com

Każde słuchawki przeznaczone dla graczy oferują dość dużą moc. Obecność szerokiego pasma przenoszenia gwarantuje niezwykle wysoką jakość każdego dźwięku. Dodatkowo, całkowicie zamknięta konstrukcja takich słuchawek nie pozwala na przedostawanie się dźwięków z zewnątrz. Pozwala to na maksymalne wczucie się w prowadzoną rozgrywkę. 

Gdy często grasz w gry online, musisz posiadać słuchawki z mikrofonem. Najlepiej, aby umożliwiał on odpięcie od słuchawek oraz posiadał filtr, który dodatkowo zredukuje szumy. Decydując się na słuchawki przewodowe, wybierz model, który posiada minimum dwumetrowy kabel. Natomiast słuchawki bezprzewodowe powinny umożliwić korzystanie z nich co najmniej kilkanaście godzin.

Słuchawki MSI DS501

Słuchawki nauszne z najniższej półki cenowej. Sprzęt posiada 40 mm głośniki. Odpowiadają one za niezwykle przyjemne wydobycie każdego dźwięku. Słuchawki zostały wyposażone w mikrofon, który umożliwia komunikowanie się z graczami z drużyny podczas wspólnych rozgrywek online. Stosunek ceny do jakości jest na naprawdę dobrym poziome. Jakość wykonania jest solidna, a same słuchawki są lekkie. Pałąk, w który wyposażone sprzęt dopasowuje się do głowy użytkownika. 

Słuchawki Roccat Cross

Słuchawki posiadające aż dwa mikrofony, które posłużą graczowi podczas niejednej rozgrywki. Każdy z mikrofonów jest w pełni zintegrowany z przewodami, które producent dołączył do zestawu. Jeden z mikrofonów (pojedynczy jack) sprawdzi się zwłaszcza przy grach mobilnych. Drugi mikrofon posiada podwójnego jacka i przeznaczony jest do korzystania podczas gier komputerowych. Słuchawki zostały bardzo solidnie wykonane. Charakteryzują się lekkością oraz zastosowaniem w nich 50 mm głośników. 

które słuchawki gamingowe wybrać
fot. pixabay.com

Słuchawki Sennheiser GSP 300

Słuchawki gamingowe ze średniej półki cenowej. Producent zadbał przede wszystkim o wygodę gracza. Duże nauszniki wzmocniono piankowymi poduszkami. Dodatkowo, sprzęt posiada niezwykle wygodny, regulowany pałąk. Całość dopełnia bardzo dobra redukcja hałasów płynących z otoczenia. Mikrofon posiada filtr szumów, a głośniki mają do zaoferowania maksymalnie wyraźną jakość dźwięku. Dzięki temu, sprawdzą się nie tylko podczas rozgrywki, ale również jako słuchawki do muzyki. Czyni to z nich bardzo uniwersalny sprzęt, który przypadnie do gustu każdemu.

Słuchawki Creative Sound Blaster Tactic 3D Rage Wireless V2.0

Jedyne słuchawki bezprzewodowe w tym zestawieniu. Ich cena jak na ten rodzaj sprzętu jest bardzo przystępna. Słuchawki sprawdzą się zarówno podczas gry na komputerze, jak i podczas prowadzenia rozgrywki na konsoli. W sprzęcie zastosowano 50 mm przetworniki, które dodatkowo wspiera technologia SBX Pro Studio. Połączenie tych dwóch rzeczy znacznie poprawia jakość wydobywanego dźwięku i sprawia, że gracz może w pełni zanurzyć się w świecie gry. Słuchawki posiadają dość wydajny akumulator, który pozwala nawet na. 16 godzin grania bez konieczności ładowania ich. 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here