Blog

Publikacja na portalu pomorska.pl

2013-04-11

W niedzielę 7.04.2013, na portalu Gazety Pomorskiej ukazał się artykuł dotyczący naszego Portalu i Karty żałoby młodego człowieka. Zapraszamy do lektury:

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130407/REGION/130409460


SPRAWA DLA RZECZNIKA PRAW DZIECKA

2013-04-06

Wysłaliśmy list do Biura Rzecznika Praw Dziecka z prośbą o pomoc w upowszechnieniu KARTY ŻAŁOBY MŁODEGO CZŁOWIEKA. Na stronie internetowej tej instytucji  jest link do poradnika "Dziecko w rozwodzie". W naszym liście napisaliśmy tak: "Bardzo cenne jest Państwa zainteresowanie problemami dzieci zmuszonymi pogodzić się z rozwodem rodziców. Problemy dzieci, które muszą pogodzić się ze śmiercią matki lub ojca (czasem też obojga) są co najmniej tak samo ważne i trudne. Dlatego bardzo liczymy na Państwa pomoc."


Bardzo ważna KARTA

2013-04-02

Opublikowanie KARTY ŻAŁOBY MŁODEGO CZŁOWIEKA  to ważny dzień dla naszego portalu, dla  Fundacji Każdy z nas, ale też bardzo ważne wydarzenie w sensie ogólnym. Bardzo byśmy chcieli, żeby ta Karta się upowszechniała, żeby coraz więcej ludzi wiedziało, co jest w niej napisane. Niech będzie jak najmniej dzieci osieroconych, ale też niech będzie jak najwięcej tych, którzy wiedzą, jak można im pomóc, a także jak postępować, żeby nie szkodzić. Bardzo prosimy o pomoc w upowszechnianiu tej Karty. 


Świąteczne życzenia od Każdy z nas

2013-03-29

Życzymy Wam wesołych Świąt Wielkiej Nocy! Spędźcie ten czas z rodziną i z tymi, których kochacie. Korzystajcie z siebie, niech ten czas przyniesie Wam dużo radości i zapewni dobre wspomnienia.

Strona 3 z 4
Wpisy: 9 - 12 z 14

Co nowego na portalu? Jakie mamy plany? Tu znajdziesz bieżące aktualności na temat naszej strony.